Populacja wilków rośnie, ale jest znacznie mniejsza niż mogłaby być, prawdopodobnie z powodu intensywnego kłusownictwa i autoryzowanego przez państwo strzelania do wilka.

Spotkanie z wilkami pozostaje rzadkim wydarzeniem, ponieważ zwierzęta te są dyskretne, przerażające i wędrują po rozległych terytoriach. Na innych terenach Francji wilki są rozproszone, instalacja nowych grup hodowlanych tam prawie nie istnieje. Rozmnażanie obserwuje się tylko w górach alpejskich i prowansalskich. Jedyne reprodukcje poza Alpami miały miejsce w Vosges 2013 roku.; od tego czasu nic ...

Obecna populacja niedźwiedzia brunatnego, podgatunku niedźwiedzia brunatnego żyjącego na francuskich i hiszpańskich stokach Pirenejów jest często nazywana „niedźwiedziem pirenejskim”, jednak nie jest to gatunek sam w sobie ale z bardzo małej grupy niedźwiedzi brunatnych ...

W ostatnich latach stał się przedmiotem znacznego zainteresowania mediów, dotykając hodowców pirenejskich, którzy przypisują to wielkie szkody, zwolennikom jego ochrony i wzmocnieniu populacji, która chce uniknąć jego zniknięcia. Powstały duże kontrowersje wokół tego dużego ssaka, który tradycyjnie pozostaje obecny w Pirenejach, podczas gdy zniknął ze wszystkich innych regionów Francji na przestrzeni dziejów. Jednak na całym świecie Eurazjatycki niedźwiedź brunatny nie jest uważany za gatunek zagrożony przez Międzynarodową Unię Ochrony Przyrody.

Ekspedycja turystyczna lub podróż
Założenia i cele planu. Od końca października śnieg okrywa górskie szczyty, zamarznięte jeziora i liczne doliny w wspaniały plac zabaw, który można odkryć na psich zaprzęgach.
Podróże i wydarzenia

Jeśli tu jesteś, to dlatego, że tak jak my środowisko, przyroda i przyroda są dla Ciebie ważne. Oto jak możesz pomóc chronić nasze piękne zasoby naturalne i stać się częścią ważnego ruchu ekoturystycznego. Aby uzyskać więcej informacji, możesz odwołać się do zasad siedmiu śladów.

Sposób podróżowania wpływa zarówno na naszą planetę, jak i na nasze ekosystemy. Chroniąc środowisko, możemy maksymalnie wykorzystać piękno, jakie mają do zaoferowania. Zachęcając do ekoturystyki, wyraźnie wspierasz zrównoważony rozwój gospodarczy społeczności. Działalność ekoturystyczna to wyjątkowa okazja, aby dowiedzieć się więcej na temat flory i fauny oraz lokalnych społeczności.

Inspiracja 2 jest rewelacją. Jest to pierwszy dron na świecie, który oferuje filmowcom system Transmisja wideo HD, obracający się o 360 ° gimbal, kamera 4K i proste sterowanie z poziomu aplikacji.

Przednia i dolna optyka pomagają Inspire 2 wykrywać przeszkody w odległości do 30 metrów. Dzięki temu urządzenie jest lepiej chronione podczas lotu do prędkość 54 km / h (34 mph) i kąt ustawienia 25 °. Czujniki podczerwieni z przodu skanują przeszkody na długości ponad 5 m (16,4 stopy), zawsze więcej ochrona w ciasnych przestrzeniach. Systemy wykrywania przeszkód są aktywne podczas normalnego lotu, podczas RTH (powrót do punktu startu) i przy trybach inteligentny lotu. Te czujniki są podstawą systemu FlightAutonomy, który zapewnia następujące inteligentne funkcje dla Inspire 2

Przedni i dolny układ optyczny Inspire 2 tworzą mapę trasy lotu w czasie rzeczywistym. Jeśli system transmisji wideo zostanie utracony podczas Inteligentnego powrotu do domu, urządzenie może kontynuować oryginalną ścieżkę, a następnie powróci w linii prostej po odzyskaniu sygnału. Podczas podróży powrotnej użyje głównej kamery, aby zidentyfikować przeszkody na odległości 200 m do przodu, aby zaplanować bezpieczną trajektorię powrotu. Może także szybciej połączyć się ponownie po utracie połączenia.

Najnowsza wersja technologii DJI Lightbridge osiąga dystans 7 km (4,6 mi) * i jest w stanie przesyłać strumień wideo 1080p / 720p a także widok z perspektywy pierwszej osoby (FPV) na pilota i operatora. Użytkownicy mogą przełączać się między częstotliwościami 2,4 GHz i 5,8 GHz ** aby uniknąć szumów i poprawić stabilność sygnału.

NAHOS
Supra is a beautifully-designed modern template built from the ground up for versatility and ease of use. It is powered by the popular Gantry 5 framework.
Supra features nearly thirty high-quality particles that make it easy to build a full-featured website without ever having to open a code editor. Simple, intuitive forms and drag-and-drop functionality are hallmarks of any Gantry 5-powered template from RocketTheme. With Supra, you can create a gorgeous content-rich website in no time.
/Valerie%20Fabre%20- Président%20de%20l'association
Valerie Fabre - Président de l'association
Gantry 5's powerful Font Picker enables you to browse hundreds of fonts, see real-time previews of your text, and use them in your site.
/Elodie%20Menet
Elodie Menet
Architektura, mapy topograficzne terenu, wędrówki po górach.
/Nicolas%20Menet - Pilot%20drona
Nicolas Menet - Pilot drona
Pasjonat modelowania, wędrówek górskich i wędkarstwa.
/Vincent%20Menet%20- Pilot%20drona
Vincent Menet - Pilot drona
Pasjonat modelowania, wędrówek po górach, pływania.
DMC Firewall is a Joomla Security extension!